Produkta informācija
| Ražotājs | BESSEY |
|---|---|
| Garums | 75 - 125 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Balsts |
| Zīmols | Bessey |
| Platums | 10 cm |
| Svars | 1.5 kg |
| Materiāls | Tērauds |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Svītrkods | 502029834 |
Bessey teleskopiskie ģipškartona balsti ir neaizstājams instruments sausās būvniecības darbos. Šos ģipškartona balstus var izmantot, lai droši nostiprinātu dažādus materiālus uz jumta, kā arī plēves putekļu aizsardzībai. Pat uz slīpām virsmām statnis nodrošinās drošu noturēšanu, pateicoties tā PVC kontaktvirsmai. Funkcijas un priekšrocības: elastīgs pielietojums, viegli lietojams, droša noturēšana, izturīgs līdz 60 kg.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AUGSTUMA REGULĀTORS ST125