Product information
| Garums | 75 - 125 cm |
|---|---|
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Balsts |
| Zīmols | Bessey |
| Platums | 10 cm |
| Svars | 1.5 kg |
| Materiāls | Tērauds |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Barcode | 502029834 |
Bessey teleskopiskie ģipškartona balsti ir neaizstājams instruments sausās būvniecības darbos. Šos ģipškartona balstus var izmantot, lai droši nostiprinātu dažādus materiālus uz jumta, kā arī plēves putekļu aizsardzībai. Pat uz slīpām virsmām statnis nodrošinās drošu noturēšanu, pateicoties tā PVC kontaktvirsmai. Funkcijas un priekšrocības: elastīgs pielietojums, viegli lietojams, droša noturēšana, izturīgs līdz 60 kg.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: AUGSTUMA REGULĀTORS ST125