Информация о товаре
| Garums | 75 - 125 cm |
|---|---|
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Balsts |
| Zīmols | Bessey |
| Platums | 10 cm |
| Svars | 1.5 kg |
| Materiāls | Tērauds |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Штрихкод | 502029834 |
Bessey teleskopiskie ģipškartona balsti ir neaizstājams instruments sausās būvniecības darbos. Šos ģipškartona balstus var izmantot, lai droši nostiprinātu dažādus materiālus uz jumta, kā arī plēves putekļu aizsardzībai. Pat uz slīpām virsmām statnis nodrošinās drošu noturēšanu, pateicoties tā PVC kontaktvirsmai. Funkcijas un priekšrocības: elastīgs pielietojums, viegli lietojams, droša noturēšana, izturīgs līdz 60 kg.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: AUGSTUMA REGULĀTORS ST125