Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 300 cm |
| Platums | 35 mm |
| Augstums | 35 mm |
| Biezums | 4 mm |
| Tērauda marka | S235 |
| Zīmols | - |
| Materiāls | Tērauds |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Svītrkods | 502103965 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LEŅĶIS 35X35X4 3M