Product information
| Garums | 300 cm |
|---|---|
| Platums | 35 mm |
| Augstums | 35 mm |
| Biezums | 4 mm |
| Tērauda marka | S235 |
| Zīmols | - |
| Materiāls | Tērauds |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Barcode | 502103965 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LEŅĶIS 35X35X4 3M