Produkta informācija
| Ražotājs | GRUNDER |
|---|---|
| Jauda | 750 W |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Maksimālais zāģejamās koksnes biezums | 105 mm |
| Kustību skaits minūtē | 3100 |
| Regulējams kustības ātrums | Jā |
| Produkta veids | Finierzāģis |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | M1Q-KK2-105 750 A |
| Maksimālais zāģējamā tērauda biezums | 10 mm |
| Svārsta kustības | Jā |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502365535 |

FINIERZĀĢIS GRUNDER M1Q-KK2-105 750 A, 750 W
- Jaudīgs 750 W motors.
- Regulējams griešanas ātrums dažādu materiālu (koka, metāla izstrādājumu) griešanai.
- Instrumentam ir svārsta griešanas funkcija.
- Integrēts LED apgaismojums uzlabo darba zonas redzamību.
- Neslīdošs gumijas rokturis nodrošina komfortu darba laikā un nodrošina lielāku drošību.
- 45° leņķī pa kreisi vai pa labi regulējama kāja.
- Komplektā ir 2 asmeņi: 1 koka griešanai un 1 metāla griešanai.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FIGŪRZĀĢIS GRUNDER 750W