FLĪZE AKM.M. CLOUDY STN BEIGE60X120(1.44
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 120 cm |
| Platums | 60 cm |
| Biezums | 0.8 cm |
| Flīžu tips | Akmens |
| Flīžu mērķis | Grīdas segumi, Kāpnes, Sienas, Terasēm |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Golden Tile |
| Kolekcija | - |
| Modelis | Cloudy Beige |
| Formāts | 60 x 120 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 2 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.44 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Flīžu virsma | Matēts, Nelīdzens |
| Flīžu modelis | Akmens imitācija |
| Krāsa | Brūngans krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Jā |
| Izturība pret salu | Jā |
| Stikla izturības nodiluma klase | PEI4 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Svītrkods | 502823797 |
Uzlabojiet sava mājokļa estētiku ar Golden Tile Cloudy Beige akmens masas flīzēm. Šīs liela formāta 120 x 60 cm flīzes piedāvā izsmalcinātu un dabīgā akmens iedvesmotu izskatu, kas ir ideāli piemērotas, lai radītu vienmērīgu plūdumu jūsu iekštelpu un āra zonās.
Izgatavotas no izturīgas akmens masas, Cloudy Beige flīzes lepojas ar skaistu brūngani smilškrāsas toni ar smalku, mainīgu rakstu, kas imitē dabīgā akmens autentisko izskatu. To matētā, nedaudz nelīdzenā un raupjā virsma ne tikai papildina to reālistisko tekstūru, bet arī nodrošina praktisku apdari noslogotās vidēs. Rektificētās malas ļauj veidot minimālas šuves, veicinot plašu un nepārtrauktu vizuālo efektu, kas bieži redzams mūsdienīgās atvērta plānojuma viesistabās un virtuvēs.
Paredzētas daudzpusīgai lietošanai, šīs izturīgās flīzes ir piemērotas plašam pielietojumam, tostarp grīdām, sienām, kāpnēm un pat āra terasēm, pateicoties to izcilajai salizturībai. PEI4 nodilumizturības klase nodrošina, ka tās spēj izturēt ievērojamu nodilumu, padarot tās par praktisku izvēli intensīvas satiksmes zonām gan dzīvojamās, gan komerciālās telpās. Piemēram, tās varētu skaisti papildināt mūsdienīgu viesistabu vai radīt mierīgu un izturīgu virsmu āra ēdamzonai. Katrā iepakojumā ir 2 flīzes, kas nosedz 1,44 m² ar biezumu 0,8 cm.
Šo pirmās šķiras flīžu galvenās iezīmes:
- Liels formāts: Dāsni 120 x 60 cm izmēri mūsdienīgam, plašam izskatam.
- Akmens masas izturība: Izgatavotas no augstas kvalitātes akmens masas, ideāli piemērotas intensīvas satiksmes zonām un nodrošina ilgstošu veiktspēju.
- Dabīgā akmens estētika: Iekļauj brūngani smilškrāsas toņus ar smalku, teksturētu rakstu un izsmalcinātu matētu apdari.
- Daudzpusīgs pielietojums: Piemērotas dažādām virsmām, tostarp iekštelpu grīdām, sienām, kāpnēm un āra terasēm.
- Salizturīgas un nodilumizturīgas: Izgatavotas, lai izturētu dažādus vides apstākļus ar PEI4 virsmas nodiluma reitingu.
- Rektificētās malas: Ļauj veidot gludu, nepārtrauktu virsmu ar minimālām šuvēm mūsdienīgam izskatam.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FLĪZE AKM.M. CLOUDY STN BEIGE60X120(1.44