FLĪZE KER.BELEVUE LIGHT IVORY 30X60(1.8)
Produkta informācija
| Ražotājs | STN CERAMICA |
|---|---|
| Garums | 60 cm |
| Platums | 30 cm |
| Biezums | 0.85 cm |
| Flīžu tips | Keramika |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Stn Ceramica |
| Kolekcija | - |
| Modelis | Belevue Ivory |
| Formāts | 30 x 60 cm |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.8 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Nē |
| Flīžu virsma | Gluds, Matēts |
| Flīžu modelis | Ar rakstu |
| Krāsa | Brūngans krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Svītrkods | 502844583 |
Piešķiriet savai mājai mierīgu eleganci ar Stn Ceramica Belevue Ivory keramikas sienas flīzēm. Ražotas Spānijā, šīs augstas kvalitātes keramikas flīzes, kuru izmēri ir 60 cm x 30 cm, ir paredzētas, lai radītu izsmalcinātu un aicinošu atmosfēru jebkurā iekštelpā.
Belevue Ivory flīzēm ir raksturīgs skaists, silts ziloņkaula tonis ar smalku, dabīgam akmenim līdzīgu rakstu, kas piešķir dziļumu un raksturu, nepārslogojot jūsu dizainu. To gludā, matētā virsma maigi atstaro gaismu, veicinot mierīgu un plašu sajūtu, kā tas skaisti parādīts produkta attēlos modernās vannas istabās un virtuvēs. Ar praktisku 0,85 cm biezumu šīs pirmās klases flīzes ir izturīgas un piemērotas tikai iekštelpu sienu apdarei, nodrošinot, ka tās laika gaitā saglabās savu nevainojamo izskatu.
Pārveidojiet savas dzīvojamās telpas ar šo keramikas flīžu mūžīgo pievilcību:
- Vannas istabām: Izveidojiet spa cienīgu atpūtas vietu, apvienojot galvenās flīzes ar papildinošām teksturētām dekoratīvajām flīzēm, lai radītu papildu vizuālo interesi ap izlietnes zonām vai dušas kabīnēm.
- Virtuvēm: Izveidojiet stilīgu un viegli tīrāmu virtuves sienas paneli, kas papildina dažādus skapju stilus, nodrošinot gaišu un mūsdienīgu fonu jūsu kulinārijas piedzīvojumiem.
- Citām iekštelpu sienām: Ienesiet izsmalcinātu vienkāršību gaiteņiem, ēdamistabām vai viesistabām, uzlabojot kopējo estētiku ar to smalko rakstu un maigo krāsu.
Katrs iepakojums ērti nosedz 1,8 kvadrātmetrus. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šīs flīzes nav rektificētas un nav piemērotas lietošanai ārpus telpām, jo tām trūkst sala izturības. Mēs iesakām pirms uzstādīšanas pārbaudīt toni, ražošanas partiju un vispārējo kvalitāti, lai nodrošinātu konsekventu un apmierinošu rezultātu.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FLĪZE KER.BELEVUE LIGHT IVORY 30X60(1.8)