FLĪZE KLINK MATT SABIA BĒŠS 30X30 (1.26)
€8,58
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | PARADYZ |
|---|---|
| Garums | 30 cm |
| Platums | 30 cm |
| Biezums | 0.85 cm |
| Flīžu tips | Fasādei |
| Flīžu mērķis | Grīdas segumi, Terasēm |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Paradyz Ceramika |
| Kolekcija | Mattone Sabbia |
| Modelis | BEIGE |
| Formāts | 30 x 30 cm |
| Pretslīdes klase | R10 |
| Vienību skaits iepakojumā | 14 |
| Svars | 24 kg |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.26 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Flīžu virsma | Gluds, Matēts |
| Flīžu modelis | Akmens imitācija |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Jā |
| Stikla izturības nodiluma klase | PEI5 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502824435 |
Kolekcija: Unite Raksts: KLINK UNITE BROWN 30X30 (1.35) t Garums: 300 mm Platums: 300 mm Biezums: 8 mm Vienību skaits: 15 Daudzums iepakojumā, m2: 1.35 Fližu veids: Fasādes flīzes Paredzēts: Grīdām Piemērots lietošanai ārpus telpām: Jā Fližu virsma: Gluda Fližu raksts: Vienkrāsains Krāsa: Brūna Klase: Pirmā Šķirots: Nē Sala izturība: Jā Ražotājs: Paradyz Ceramika
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FLĪZE KLINK MATT SABIA BĒŠS 30X30 (1.26)