FLĪZE SIEN KER CRUISE GREIG M 30X60(1.8)
Produkta informācija
| Ražotājs | STN CERAMICA |
|---|---|
| Garums | 60 cm |
| Platums | 30 cm |
| Biezums | 0.85 cm |
| Flīžu tips | Keramika |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Stn Ceramica |
| Kolekcija | - |
| Modelis | Cruise Greige |
| Formāts | 30 x 60 cm |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.8 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Nē |
| Flīžu virsma | Gluds, Matēts |
| Flīžu modelis | Ar rakstu |
| Krāsa | Brūngans krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Svītrkods | 502844582 |
Pārveidojiet savas dzīvojamās telpas ar elegantajām Stn Ceramica Cruise Greige keramikas flīzēm. Šīs skaisti izstrādātās sienas flīzes ir paredzētas, lai piešķirtu mūsdienīgu izsmalcinātību jebkurai iekštelpu videi.
Ar daudzpusīgo greige krāsu šīs keramikas flīzes lepojas ar gludu, matētu apdari un smalku, dabīgu rakstu, kā redzams tuvplāna attēlā. Šī delikātā tekstūra piešķir dziļumu un raksturu, nepārslogojot jūsu interjeru. Katras flīzes izmērs ir 60 cm garumā, 30 cm platumā un ar plānu 0,85 cm biezumu, padarot tās par lielisku izvēli gludai sienu apdarei.
Ideālas mūsdienīga izskata radīšanai, Cruise Greige flīzes ir perfektas dažādiem interjera pielietojumiem. Iedomājieties tās kā stilīgu virtuves sienas paneli (backsplash), kā parādīts produkta attēlā, vai kā akcentu sienu vannas istabā vai viesistabā, piedāvājot tīru un aicinošu estētiku.
Galvenās Stn Ceramica Cruise Greige flīžu iezīmes:
- Izmēri: 60 cm x 30 cm
- Materiāls: Augstas kvalitātes keramika
- Krāsa: Daudzpusīga Greige (brūngans tonis)
- Virsma: Gluda, matēta ar smalku rakstu
- Pielietojums: Īpaši paredzētas iekšējām sienām
- Pārklājums: Katrā iepakojumā ir 1,8 m² flīžu
- Izcelsme: Lepni ražotas Spānijā
Lūdzu, ņemiet vērā, ka šīs flīzes nav piemērotas lietošanai ārpus telpām un nav sala izturīgas. Optimālu rezultātu sasniegšanai ir ļoti ieteicams pirms uzstādīšanas pārbaudīt flīžu toni, ražošanas partiju un kopējo kvalitāti, ievērojot piegādātāja norādījumus un instrukcijas, kas norādītas uz iepakojuma.
Paaugstiniet savas mājas interjera dizainu ar Stn Ceramica Cruise Greige sienas flīžu neuzkrītošo eleganci un kvalitāti.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FLĪZE SIEN KER CRUISE GREIG M 30X60(1.8)