FLĪZES DEK RLV PERSA TAN 55X33.3 (1.84)
€14,89
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | GEOTILES |
|---|---|
| Garums | 55 cm |
| Platums | 33.3 cm |
| Biezums | 0.88 cm |
| Flīžu tips | Keramika |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Geotiles |
| Kolekcija | Persa |
| Modelis | RLV TAN |
| Formāts | 33 x 55 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 10 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.84 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Nē |
| Flīžu virsma | Matēts, Nelīdzens |
| Flīžu modelis | Ar rakstu |
| Krāsas nosaukums | Gaiši brūna krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Svītrkods | 502294682 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FLĪZES DEK RLV PERSA TAN 55X33.3 (1.84)