FLĪZES KLINK MARILLA SABBIA 60X11 (0.72)
€7,42
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | CERRAD |
|---|---|
| Garums | 60 cm |
| Platums | 11 cm |
| Biezums | 0.8 cm |
| Flīžu tips | Fasādei |
| Flīžu mērķis | Grīdas segumi, Kāpnes, Sienas, Terasēm |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Cerrad |
| Kolekcija | Marilla |
| Modelis | Sabbia |
| Formāts | 11 x 60 cm |
| Pretslīdes klase | R9 |
| Vienību skaits iepakojumā | 11 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.72 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Flīžu virsma | Matēts |
| Flīžu modelis | Koka imitācija |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Jā |
| Stikla izturības nodiluma klase | PEI4 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502307212 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FLĪZES KLINK MARILLA SABBIA 60X11 (0.72)