Produkta informācija
| Ražotājs | SCHNEIDER ELECTRIC |
|---|---|
| Uzstādīšana | Zemapmetuma |
| Krāsas nosaukums | Bēša krās. |
| Rāmis | Nē |
| Strāvas stiprums | 10 A |
| Taustiņu skaits | 1 |
| Produkta veids | Slēdži |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Sērija | Sedna Design |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP20 |
| Spriegums | 250 V |
| Garums | 73 mm |
| Platums | 73 mm |
| Papildus informācija | Dziļums: 37mm. |
| Svītrkods | 502435537 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SLĒDZIS SEDNA 10AXBĒŠS