Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 14.4 kg |
| Maksimālais griešanas garums | 600 mm |
| Maksimālais griešanas garums pa diagonāli | 424 mm |
| Maksimālais griešanas dziļums | 18 mm |
| Produkta veids | Flīžu griešanas mašīna |
| Garums | 855 mm |
| Griešanas diska diametrs | 22.5 mm |
| Lineāla iedaļas | Centimetri |
| Diski komplektā | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502284872 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FLĪŽU GRIEZĒJS HAUSHALT ML524W-1