Produkta informācija
| Ražotājs | GRUNDER |
|---|---|
| Jauda | 1500 W |
| Maksimālais darba spiediens | 8 Bar |
| Gaisa tvertnes tilpums | 24 l |
| Kompresora efektivitāte, l/min | 210 |
| Kompresora tips | Eļļojamie |
| Produkta veids | Kompresori |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | RC2/24 |
| Spriegums | 230 V |
| Darba ātrums minūtē | 2850 rpm |
| Kompresora motora tips | Iesmērēts |
| Garums | 595 mm |
| Platums | 255 mm |
| Augstums | 570 mm |
| Svars | 24.6 kg |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Papildus informācija | Maksimālais darba spiediens - 8 Bar Kompresora jauda, l/min - 210 Gaisa rezervuāra tilpums - 24 l Jauda - 1500 W / 2 ZS |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502584303 |
Gaisa kompresors Grunder RC2/24
Kompresors ar eļļas sūkni un čuguna cilindru, alumīnija galvu un karteri, kā arī izturīgu korpusu, kas izgatavots no plastmasas, kas novirza gaisa plūsmu, lai atdzesētu galvu. Universāls un viegli lietojams, ideāli piemērots jūsu hobijiem.
Maksimālais darba spiediens - 8 Bar
Kompresora ražīgums, l/min - 210
Gaisa rezervuāra tilpums - 24 l
Jauda - 1500 W / 2 ZS

Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GAISA KOMPRESORS GRUNDER RC2/24 24L