Produkta informācija
| Ražotājs | FORTE TOOLS |
|---|---|
| Kolonnu savienotājs | 1/2" |
| Uzgriežņu / skrūvju izmērs | 19 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Garā skrūves galviņa |
| Zīmols | Forte Tools |
| Diametrs | 19 mm |
| Elastīgs | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502639752 |
Veiciet plašu stiprināšanas darbu klāstu ar Forte Tools 19 mm dziļo uzgriežņu atslēgu. Izstrādāts prasīgiem pielietojumiem, šis būtiskais instruments ir paredzēts, lai nodrošinātu uzticamu veiktspēju un izturību gan profesionāļiem, gan DIY entuziastiem.
Izgatavots no izturīga hroma vanādija (CR-V) tērauda, kā norādīts uz tā mazumtirdzniecības iepakojuma, šim dziļajam uzgriežņu atslēgam ir pulēta hroma apdare, kas ne tikai uzlabo tā izskatu, bet arī nodrošina izturību pret koroziju. Garā, cilindriskā konstrukcija ir ideāli piemērota, lai piekļūtu iegremdētiem stiprinājumiem vai uzgriežņiem uz pagarinātām skrūvēm, kur standarta uzgriežņu atslēga var nesasniegt.
- Izmērs: Precīzi 19 mm attiecīgo uzgriežņu un skrūvju nostiprināšanai vai noņemšanai.
- Piedziņas izmērs: Ir standarta 1/2 collas kvadrātveida piedziņa, padarot to saderīgu ar plašu sprūdratu, lauzņu un pagarinājumu klāstu.
- Konstrukcija: Izgatavota no izturīga hroma vanādija tērauda ilgstošai veiktspējai un stiprībai.
- Tips: Dziļa uzgriežņu atslēgas konstrukcija, kas nodrošina būtisku papildu brīvību gariem vītņotiem tapām.
Neatkarīgi no tā, vai strādājat pie automobiļu remontdarbiem, piemēram, pievelkot riteņu uzgriežņus vai piekares komponentus, vai veicot vispārēju mašīnu apkopi, Forte Tools 19 mm dziļā uzgriežņu atslēga nodrošina nepieciešamo sasniedzamību un izturību. Tā neelastīgā konstrukcija nodrošina stabilu savienojumu un efektīvu griezes momenta pārnesi, palīdzot jums pārliecinoši pabeigt darbus.
Forte Tools 19 mm dziļā uzgriežņu atslēga tiek piegādāta individuāli iepakota, gatava pievienošanai jūsu esošajam instrumentu komplektam vai integrēšanai jaunā projekta iestatījumā. Tās vienkāršais, bet izturīgais dizains padara to par praktisku papildinājumu ikvienam, kam nepieciešams uzticams risinājums 19 mm stiprinājumiem.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GALVA SKR.GARĀ FORTE TOOLS 1/2 19MM