Produkta informācija
| Ražotājs | FOME FLEX |
|---|---|
| Produkta veids | Hermētiķu pistoles |
| Zīmols | Flexi |
| Garums | 60 cm |
| Platums | 7 cm |
| Augstums | 22 cm |
| Diametrs | 35 cm |
| Svars | 0.708 kg |
| Krāsa | Melna krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Papildus informācija | Piemērots lietošanai ar 600, 450 un 300 ml hermētiķu iepakojumiem. |
| Svītrkods | 502180352 |
sil
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PISTOLE SILIKONAM FOME FLEXI PROFI