Product information
| Produkta veids | Hermētiķu pistoles |
|---|---|
| Zīmols | Flexi |
| Garums | 60 cm |
| Platums | 7 cm |
| Augstums | 22 cm |
| Diametrs | 35 cm |
| Svars | 0.708 kg |
| Krāsa | Melna krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Papildus informācija | Piemērots lietošanai ar 600, 450 un 300 ml hermētiķu iepakojumiem. |
| Barcode | 502180352 |
sil
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SILICONE GUN FOME FLEXI PROFI