Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
| Augstums | 205.5 cm |
| Platums | 82.5 cm |
| Biezums | 7 cm |
| Atvēršanas virziens | Universāla |
| Produkta veids | Durvis |
| Zīmols | Brodoor |
| Kolekcija | Karmena |
| Modelis | White |
| Krāsa | Balta krās. |
| Rāmja materiāls | Kokskaidu plāksnes (MDP) |
| Virsmas materiāls | PVC |
| Vērtnes virsma | Profilēts |
| Komplekts | Vērtne, kārba, divas tauriņveida eņģes, slēdzene 2014 |
| Iekļauts durvju rāmis | Jā |
| Papildus informācija | Durvju vērtne 35mm biezumā ražota no MDF līstu karkasa, kartona šūnas pildījuma un 3mm biezām, profilētām, ar koka tekstūras imitāciju HDF plātnēm. Kārba 30x75mm no MDF. Komplekta apdare - balti krāsots. |
| Svītrkods | 502556879 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VĒRTNE KARMENA BALTA+KOKA KĀRBA 80