Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 240 cm |
| Augstums | 8 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Koksnes šķiedras |
| Stiprinājums | Līmējamas vai stiprināmas sijas |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | Neuhofer Holz |
| Kolekcija | - |
| Biezums | 1.5 cm |
| Krāsas nosaukums | Brūna krās., Ozola krās. |
| Piemērots vannas istabai | Nē |
| Papildus informācija | Stiprinājumi nav iekļauti preces komplektācijā. Grīdlīstes tiek stiprinātas ar kronšteiniem „CH23” - 000051050681 vai pielīmētas ar montāžas līmi. Neizmantot silikona līmi. Izgatavotas no laminētas koka šķiedras. |
| Izcelsmes valsts | Austrija |
| Svītrkods | 501907035 |
Laminēta koka grīdlīste ar ozolkoka imitāciju, paredzēta stiprināšanai ar klipšiem (CH23) vai līmi.
- Izmēri: 240 x 8 x 1.5 cm
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRĪDLĪSTE 548474 FU084L 2.4M 15X80MM