GRIEZRIPA AKMENIM 125 X 3 C30S
Preces kods: 500220827
€0,49
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Biezums | 3 mm |
| Diametrs | 125 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.2 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12200 rpm |
| Produkta veids | Griešanas disks |
| Zīmols | Makita |
| Modelis | C30S |
| Diska forma | Taisns |
| Svītrkods | 500220827 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRIEZRIPA AKMENIM 125 X 3 C30S