GRIEZRIPA NERŪSĒJ. TĒRAUDAM 125X1.6 OKKO
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Biezums | 1.6 mm |
| Diametrs | 125 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12200 rpm |
| Produkta veids | Griezējdiski |
| Zīmols | Okko |
| Modelis | 200.05 |
| Diska forma | Taisns |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 502415634 |
Atklājiet Okko 200.05 griezējdiska efektivitāti un uzticamību, kas īpaši izstrādāts lietošanai ar leņķa slīpmašīnām. Šis robustais disks ir vērtīgs papildinājums jebkuram instrumentu komplektam, nodrošinot tīrus un precīzus griezumus dažādiem metālapstrādes pielietojumiem.
Ar rūpīgu uzmanību detaļām izstrādātais griezējdisks lepojas ar 125 mm diametru un tievu 1,6 mm biezumu. Šī kombinācija nodrošina ne tikai izturību, bet arī smalku griešanas malu, samazinot materiālu atkritumus un maksimāli palielinot efektivitāti. Standarta 22,23 mm iekšējā urbuma diametrs nodrošina plašu saderību ar daudziem populāriem leņķa slīpmašīnu modeļiem. Spēj sasniegt ātrumu līdz 12200 apgr./min., tas ir paredzēts ātrai un efektīvai materiālu noņemšanai.
Okko 200.05 lieliski griež dažādus metālus, tostarp cieto nerūsējošo tēraudu. Tā taisnā diska forma nodrošina konsekventu kontaktu un vienmērīgu darbību, atbilstoši EN 12413 kvalitātes un drošības standartiem. Neatkarīgi no tā, vai strādājat pie ražošanas, remonta vai būvniecības projektiem, šis disks piedāvā uzticamu risinājumu.
Iedomājieties, kā bez piepūles griežat sarūsējušus skrūves automašīnas remontā vai veidojat metāla komponentus pielāgotām mēbelēm. Šis daudzpusīgais griezējdisks ir ideāli piemērots gan profesionāļiem, gan DIY entuziastiem, nodrošinot tīru apdari un samazinot piepūli. No metāla lokšņu sagatavošanas metināšanai līdz cauruļu apgriešanai santehnikas instalācijām, Okko 200.05 ir neaizstājams instruments izcilu rezultātu sasniegšanai.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRIEZRIPA NERŪSĒJ. TĒRAUDAM 125X1.6 OKKO