Produkta informācija
| Ražotājs | STANLEY |
|---|---|
| Zīmols | Stanley |
| Virsmām | Universāls |
| Krāsa | Balta krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Virve |
| Garums | 3000 cm |
| Svars | 100 g |
| Papildus informācija | Materiāls: Plastmasa. Garums: 30 m |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 500520681 |
Nerūsējošā tērauda gala āķis. Īpaši triecienizturīgs korpuss no ABS plastmasas
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: IEZĪMĒŠANAS AUKLA 30M STANLEY