KĀPNES 11 PAK. BL-E111 300 CM HAUSHALT
€21,32
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Augstums | 300 cm |
| Platums | 37 cm |
| Kāpņu tips | Pieslienamas trepes |
| Maksimālais lietotāja ķermeņa svars | 150 kg |
| Produkta veids | Trepes |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 5.2 kg |
| Garums | 300 cm |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Pakāpju skaits | 11 |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501955825 |
Mājsaimniecībā var būt vajadzīgas arī kāpnes. Šī iemesla dēļ pircēju vidū ir pieprasītas tādas kāpnes kā Haushalt BL-S111. Šo iespēju visbiežāk izmanto mājās, lai gan to var izmantot arī citās telpās. Kāpnes pašas ir izgatavotas no alumīnija - cieta metāla ar 11 pakāpieniem. To svars ir 5,2 kg. Augstums 3 metri.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KĀPNES 11 PAK. BL-E111 300 CM HAUSHALT