Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Augstums | 228 - 368 cm |
| Platums | 41 cm |
| Kāpņu tips | 2 daļīgs universāls |
| Maksimālais lietotāja ķermeņa svars | 150 kg |
| Produkta veids | Trepes |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 7.8 kg |
| Garums | 228 cm |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Pakāpju skaits | 16 |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: Alumīnijs. Pakāpienu skaits: 2x 8. Augstums: 2280-3680 mm. Platums: 41 cm |
| Svītrkods | 501955809 |
Kāpnes var būt nepieciešamas arī mājsaimniecībā.
Šī iemesla dēļ pircēju vidū ir pieprasītas tādas kāpnes kā Haushalt BL-E208. Šo modeli visbiežāk izmanto mājās, lai gan to var izmantot arī citās telpās.
Pašas kāpnes ir izgatavotas no alumīnija - stipra, bet samērā viegla metāla. To svars ir tikai 7,8 kg, un pašas kāpnes sastāv no 2 x 8 pakāpieniem, kas atvieglo uzkāpšanu augšā.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KĀPNES 2X8 PAK BL-E208 HAUSHALT