Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Augstums | 341 - 788 cm |
| Platums | 47 cm |
| Kāpņu tips | 3 daļīgs universāls |
| Maksimālais lietotāja ķermeņa svars | 150 kg |
| Produkta veids | Trepes |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 17.8 kg |
| Garums | 341 cm |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Pakāpju skaits | 12 |
| Piemērots profesionālai lietošanai | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501955831 |
Mājsaimniecībā var būt vajadzīgas arī kāpnes.
Tieši šī iemesla dēļ tādas kāpnes kā Haushalt BL-E312 ir pieprasītas pircēju vidū. Šo iespēju visbiežāk izmanto mājās, lai gan to var izmantot arī citās telpās. Kāpnes pašas ir izgatavotas no alumīnija - cieta metāla ar 12 pakāpieniem.
To svars ir 17,8 kg. Tas sastāv no trim daļām, kuras pēc vajadzības var sakārtot dažādos veidos: izmantot savienotas augšpusē un uzbūvēt burta A formā; izmantošana savienota augšpusē un būvēta burta A formā ar vienu iegarenu daļu; izmantojiet vienu daļu (augstums 3,4 m), kas atbalstīta pret sienu; jāizmanto, savienojot abas daļas (augstums 7,8 m) un balstoties uz sienas.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KĀPNES 3X12 BL-E312 335/839 CM H