KĀRBA MONTĀŽAS A.0046LP 68X45 ĢIPŠK.PL.
€0,29
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | PAWBOL |
|---|---|
| Materiāls | Polipropilēns (PP) |
| Krāsa | Oranža krās. |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP30 |
| Uzstādīšana | Uz ģipškartona, Zemapmetuma |
| Zīmols | Pawbol |
| Modelis | A.0046LP |
| Vietu skaits | 1 |
| Platums | 6.8 cm |
| Augstums | 4.5 cm |
| Komplekts | skrūves |
| Papildus informācija | Nesatur halogēnus, nesavienojami |
| TOP prece | Cinkota stūra šina, 3000 mm x 25 mm x 25 mm |
| Parastā cena | Špaktele Saint-Gobain Weber LR FINE, izlīdzinošs, balta krās., 20 kg |
| Svītrkods | 502204888 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KĀRBA MONTĀŽAS A.0046LP 68X45 ĢIPŠK.PL.