Produkta informācija
| Ražotājs | ABB |
|---|---|
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Krāsa | Balta krās. |
| Paneļa pielietojums | Elektrisko ierīču montāžai |
| Zīmols | ABB |
| Moduļu skaits | 36 |
| Uzstādīšana | Zemapmetuma |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP30 |
| Augstums | 384 mm |
| Platums | 622 mm |
| Dziļums | 97 mm |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Komplekts | N/PE savienojumi. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Korpuss: plastmasa. Durvis: Metāla. Virsmas apdare: ar pulvera pārklājumu. RAL 9016. Darba spriegums: 400 V. |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Svītrkods | 502083506 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KĀRBA SADALES IEBŪVĒJAMA IP30 36 MOD