ŠĶĒRES POWERARC UNIVERSĀLAS 21CM FISKARS
Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Garums | 210 mm |
| Svars | 0.09 kg |
| Maksimālais griezums materiāla biezumā | 2 mm |
| Griešanas puse | Pa kreisi, Pa labi, Taisns griezums |
| Ar fiksāciju | Jā |
| Produkta veids | Šķēres |
| Zīmols | Fiskars |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Papildus informācija | Precīzu griezumu ar jaudīgu trimmeri ar vairāk nekā 2 reizes jaudīgākiem PowerArc™ asmeņiem. Izbaudiet precīzu mehāniku un ergonomiku ar nākamās paaudzes griešanas rīkiem ar lielāku jaudu, komfortu un precīzu vadību. Daudzfunkcionālajam trimmerim PowerArc™ ir precīzi izliektie asmeņi ar vairāk nekā 2 reizes lielāku jaudu nekā pretvirziena leņķa asmeņiem, kas īpaši piemēroti vissmagākajiem griezumiem. Līdzsvarotais dizains un izturīgie nerūsējošā tērauda asmeņi griež no augšas uz leju, neļaujot grieztajam materiālam piekļūt jūsu rokām. Turklāt ergonomiskais rokturis ar atsperi samazina roku nogurumu un ir aprīkots ar Softgrip™ materiālu precīzākai darbībai un ērtākai lietošanai. Zāģētā mala, pagarinātais kāts un skrūvju stiprinājums uzlabo kontroli un izturību. |
| Svītrkods | 502037195 |
Viegli grieziet cietus materiālus ar jaudīgām šķērēm ar PowerArc™ asmeņiem, kas nodrošina vairāk nekā 2 reizes lielāku jaudu. Izbaudiet uzlaboto mehānismu un ergonomiku ar jaunās paaudzes griešanas instrumentiem, kas nodrošina lielāku jaudu, komfortu un kontroli. PowerArc universālajām šķērēm ir viedi izliekti asmeņi, kas maina leņķi starp asmeņiem, lai nodrošinātu vairāk nekā 2 reizes lielāku jaudu, īpaši vissarežģītākajā griešanas daļā. Pateicoties kompensētajam dizainam ar īpaši izturīgiem nerūsējošā tērauda asmeņiem, materiālus var griezt no augšas vai apakšas, turot atgriezumus tālāk no rokas. Turklāt ergonomiskais, atsperīgais rokturis palīdz samazināt roku nogurumu, savukārt SoftGrip® pārklājums nodrošina labāku saķeri un komfortu. Robainā mala, pagarinātais kāts un skrūvju savienojums uzlabo kontroli un izturību.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ŠĶĒRES POWERARC UNIVERSĀLAS 21CM FISKARS