Produkta informācija
| Ražotājs | PAWBOL |
|---|---|
| Materiāls | ABS plastmasa |
| Krāsa | Melna krās. |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP65 |
| Uzstādīšana | Virsapmetuma |
| Zīmols | Pawbol |
| Modelis | 316C |
| Garums | 15 cm |
| Platums | 11 cm |
| Augstums | 7 cm |
| Dziļums | 7 cm |
| Papildus informācija | Izturīgs pret UV starojumu: jā. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502561473 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KĀRBA SADALES MELNA 150X110X70 IP65