Produkta informācija
| Ražotājs | QBRICK |
|---|---|
| Garums | 58.5 cm |
| Platums | 38.5 cm |
| Augstums | 19 cm |
| Krāsa | Melna krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | Qbrick |
| Materiāls | Alumīnijs, Plastmasa |
| Ūdensnoturīgs | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 501985728 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KASTE INSTRUMENTU TECHNIK 200