Produkta informācija
| Ražotājs | PROSPERPLAST |
|---|---|
| Platums | 60 cm |
| Augstums | 100 cm |
| Materiāls | Plastmasa |
| Kastes mērķis | Komposts |
| Tvertnes tilpums | 280 l |
| Produkta veids | Komposta kastes |
| Zīmols | Prosperplast |
| Garums | 59.6 cm |
| Svītrkods | 502354512 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KOMPOSTA KASTE IKST280-S433