KOMPRESORS STANLEY FATMAX10BAR 12L 1.5KW
€112,25
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | STANLEY FATMAX |
|---|---|
| Jauda | 1500 W |
| Maksimālais darba spiediens | 10 Bar |
| Gaisa tvertnes tilpums | 12 l |
| Kompresora efektivitāte, l/min | 222 |
| Kompresora tips | Eļļojamie |
| Produkta veids | Kompresori |
| Zīmols | Stanley |
| Modelis | FATMAX® 12 L, 10 bar |
| Spriegums | 230 V |
| Darba ātrums minūtē | 3400 rpm |
| Garums | 520 mm |
| Platums | 255 mm |
| Augstums | 470 mm |
| Svars | 20 kg |
| Krāsa | Dzeltena krās., Melna krās. |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502529119 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KOMPRESORS STANLEY FATMAX10BAR 12L 1.5KW