Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 124 cm |
| Darbības zonas platums | 37 cm |
| Svars | 1.4 kg |
| Produkta veids | Sniega lāpstas |
| Zīmols | Patrol |
| Platums | 46 cm |
| Darbības zonas garums | 46 cm |
| Darbības zonas biezums | 0.7 cm |
| Krāsas nosaukums | Melns krās., Smilškrāsas |
| Krāsa | Brūna krās., Melna krās. |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Teleskopisks kāts | Nē |
| Darba daļu materiāls | Plastmasa |
| Kāta materiāls | Koks |
| Ergonomisks rokturis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Izmērs: 46.5 x 37 cm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 500859901 |
Patrol Group Elbrus sniega stūmējs
- Pārbaudīts, izturīgs sniega lāpsta, kas ir ideāli piemērota ikdienas lietošanai
- Plats asmens, lai atvieglotu darbu ar smagu sniegu
- D-veida rokturis, lai kontrolētu un ērtībai
- Izturīgs koka kāts
- Aprīkots ar alumīnija asmens malu, lai nodrošinātu papildu izturību un ilgmūžību
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĀPSTA SNIEGAM ELBRUS AR KOKA KĀTU