Product information
| Garums | 124 cm |
|---|---|
| Darbības zonas platums | 37 cm |
| Svars | 1.4 kg |
| Produkta veids | Sniega lāpstas |
| Zīmols | Patrol |
| Platums | 46 cm |
| Darbības zonas garums | 46 cm |
| Darbības zonas biezums | 0.7 cm |
| Krāsas nosaukums | Melns krās., Smilškrāsas |
| Krāsa | Brūna krās., Melna krās. |
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Teleskopisks kāts | Nē |
| Darba daļu materiāls | Plastmasa |
| Kāta materiāls | Koks |
| Ergonomisks rokturis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Izmērs: 46.5 x 37 cm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 500859901 |
Patrol Group Elbrus snowplow
- Tested, durable snow shovel that is ideal for everyday use
- Wide blade to ease the work with heavy snow
- D-shaped handle for control and comfort
- Durable wooden handle
- Equipped with aluminum blade edge for extra durability and longevity
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SNOW SHOVEL ELBRUS WITH WOODEN HANDLE