Produkta informācija
| Ražotājs | DeWALT |
|---|---|
| Jauda | 1675 W |
| Maksimālais ātrums minūtē | 4000 rpm |
| Griešanas dziļums 45° leņķī | 60 mm |
| Griešanas dziļums 90° leņķī | 90 mm |
| Produkta veids | Bīdāmais leņķzāģis |
| Zīmols | Dewalt |
| Modelis | DWS727-QS |
| Svars | 22 kg |
| Elektroapgāde | Elektriskā tīkla |
| Diska diametrs | 250 mm |
| Griezuma dziļuma regulēšana | Jā |
| Diska cauruma diametrs | 30 mm |
| Detaļu skava | Jā |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Svītrkods | 502156196 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LEŅĶZĀĢIS DWS727 1600W