Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Jauda | 1600 W |
| Maksimālais ātrums minūtē | 4700 rpm |
| Griešanas dziļums 45° leņķī | 40 mm |
| Griešanas dziļums 90° leņķī | 70 mm |
| Produkta veids | Koka zāģēšanas mašīnas |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 1310AA |
| Garums | 680 mm |
| Platums | 530 mm |
| Augstums | 520 mm |
| Svars | 11.4 kg |
| Elektroapgāde | Elektriskā tīkla |
| Diska diametrs | 216 mm |
| Griezuma dziļuma regulēšana | Jā |
| Rotācijas leņķis | 0 - 45 ° |
| Apgriešanas leņķis | -47 - 47 ° |
| Diska cauruma diametrs | 30 mm |
| Regulējams turētājs | Jā |
| Ratiņu rokturis | Jā |
| Detaļu skava | Jā |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502261932 |
KOKA ZĀĢĒŠANAS MAŠĪNA SKIL 1310AA, 1600 W, 216 MM
Jaudīgs un kompakts leņķzāģis, ieskaitot darba galdu
Šo leņķzāģis izmanto neskaitāmiem vispārējiem zāģēšanas darbiem. Piemēram, grīdas dēļu, griestu dēļu zāģēšanai vai koka terases izgatavošanai, tā ir neaizstājama mašīna, kas zāģē pat līdz 70 mm biezas sijas.
Skil slīpzāģa 1310 AA funkcijas
Gudrs un kompakts pagarinājums, kas no citiem atšķiras ar to, ka zāģa stieņi ir fiksēti, bet pati zāģa galva ir pārvietojama, lai zāģis varētu stāvēt tuvu pie sienas, tādējādi ietaupot vietu darbnīcā.
Priekšmeti ir ļoti viegli piestiprināmi, izmantojot Skil ātro stiprinājumu sistēmu
Leņķzāģī ir iebūvēts lāzers, kas norāda zāģējamo līniju, kas ir milzīga priekšrocība un nodrošina vislielāko iespējamo precizitāti, kā arī ļauj viegli iestatīt, vai zāģēšanas līnijai jābūt pa kreisi vai pa labi no asmeņa
Skil 1300 AA darbagalds, ko var viegli salocīt un izlocīt, neizmantojot instrumentus, un ar pagarināmiem atbalsta balstiem. Aprīkots ar transportēšanas ritenīšiem, tāpēc darba galdu ir viegli pārvietot, salocīts tas ir viegli uzglabājams, un jūs ietaupīsiet vietu darbnīcā.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LEŅĶZĀĢIS SKIL 1310AA 216MM 1600W