Produkta informācija
| Ražotājs | TESA |
|---|---|
| Platums | 19 mm |
| Biezums | 0.13 mm |
| Ruļļa garums | 33 m |
| Krāsa | Zila krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta veids | Elektrības izolācijas lente |
| Zīmols | Tesa |
| Modelis | Premium |
| Pagarināšanās pārrāvuma vietā | 250 % |
| Dielektriskās caursites spriegums | 7000 V |
| Temperatūras izturība | 0 - 105 °C |
| Izturība pret UV stariem | Līdz 104 nedēļām. |
| Papildus informācija | Piemērota vadu un kabeļu elektroizolācijai. Piemērota transportlīdzekļiem. Garums: 33 m. Platums: 19 mm. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 500485924 |
„tesaflex® 4163“ ir īpaši formulēta mīksta PVC lente ar labu plēves elastību. Pateicoties UV stabiliem akrila līmvielas slānim, tā ir lieliski piemērota pastāvīgai lietošanai.
„tesaflex® 4163“ ir universāli lietojama un īpaši piemērota tādiem vispārīgiem darbiem kā:
„tesaflex® 4163“ ir universāli lietojama un īpaši piemērota tādiem vispārīgiem darbiem kā:
- Uzstādīšana
- Remonts
- Marķēšana
- Savienošana
- Saiņošana
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LENTE IZOLĀCIJAS PVH ZILA 33/19