Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Lentas pielietojums | Lejamai betona grīdai |
| Garums | 25 m |
| Platums | 100 mm |
| Līpošs | Nē |
| Produkta veids | Izolācijas lentes |
| Zīmols | - |
| Materiāls | Poliuretāns |
| Krāsa | Balta krās. |
| Biezums | 5 mm |
| Daudzums iepakojumā | 25 m |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 501771212 |
Izmanto betona grīdas ielešanai, izolācijai starp betona grīdu un sienu.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LENTE KOMPENSĀCIJAS 5X100MM 25M