Produkta informācija
| Ražotājs | MOMENT |
|---|---|
| Līmes veids | Komplekti |
| Paredzētais pielietojums | Akmens, Betons, Keramikas, Koka, Metāls, Plastmasas, Spogulis, Stikls, Ģipša, Ķieģeļu |
| Uzglabāšanas temperatūra | 10 - 25 °C |
| Produkta veids | Līme |
| Zīmols | Moment |
| Modelis | Fix Hooks & Accessories |
| Svars | 0.44 kg |
| Patēriņš l/m² | 300 |
| Pilnīgi sausa pēc | 24 h |
| Var būt krāsots | Jā |
| Darba temperatūra | 5 - 40 °C |
| Ūdensnoturīgs | Nē |
| Papildus informācija | Celtniecības līme āķiem un piederumiem |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Svītrkods | 502512536 |
„Moment FIX Hooks & Accessories“ ir profesionāla celtniecības līme, kas paredzēta lietošanai iekštelpās un ārpus tām, uz porainām un neporainām virsmām. „Moment Fix“ līme un piederumi ir saderīgi ar dažādiem virsmu veidiem, tostarp ķieģeļiem, keramiku, betonu, cietajām plāksnēm, ģipškartona plāksnēm, saplāksni, akmeni, MDF, koku, metālu, UPVC, stiklu, plastmasu, krāsotām virsmām, spoguļiem. „FLEXTEC POLYMER TECHNOLOGY“ ir „Henkel“ patentēta polimēru tehnoloģija, kas nodrošina izcilu saķeri un blīvējumu visiem virsmu veidiem (gan absorbējošiem, gan neabsorbējošiem), pateicoties izcilajai izturībai pret vibrācijām, triecieniem un ārējiem apstākļiem.
ĪPAŠĪBAS
mitrām virsmām)
➢ Sākotnējā saķere* 350 kg/2, žūšanas laikā mehāniska fiksācija nav nepieciešama
➢ Elastīgs – izturīgs pret vibrācijām vai triecieniem
➢ Nesatur šķīdinātājus – ideāli piemērots jutīgu virsmu līmēšanai (piemēram, spoguļu, putuplasta, dabīgā akmens)
➢ Bez smaržas – ideāli piemērots lietošanai dzīvokļos un dzīvojamās ēkās
➢ Pozīcijas korekcija iespējama vairākas minūtes
➢ Viegli un ātri notīrāms no virsmas
➢ Pēc sacietēšanas var krāsot, špaktelēt, slīpēt vai ieskrūvēt skrūves
➢ Nesaraujas
➢ 80 % iepakojuma plastmasas ir izgatavota no pārstrādātas plastmasas
LIETOŠANAS JOMA
▪ Piemērots daudzu materiālu līmēšanai: ķieģeļiem, keramikai, betonam, skaidu plāksnēm, ģipškartona plāksnēm, saplāksnim, akmenim, MDF, kokam, metālam, UPVC, stiklam, plastmasai*, krāsotām virsmām*, spoguļiem**.
▪ Piemērots visiem absorbējošiem un neabsorbējošiem pamatiem. Aizsargājošā slāņa (krāsas vai plēves) klātu pamatu gadījumā iesakām pārbaudīt izstrādājuma piemērotību vai konsultēties ar speciālistu.
Mitras virsmas var līmēt, ja tās var nožūt. Līmējot ārpus telpām, pārliecinieties, ka uz sacietējušā līmes slāņa nekrīt tieši saules stari / UV starojums.
Nav piemērots PE, PP, PTFE, akrila stikla, PVC plastmasas, vara un misiņa līmēšanai.
Nav ieteicams lietot, ja virsmas pastāvīgi atrodas zem ūdens.
▪ Dabīgo akmeni (piemēram, palodzes, kas izgatavotas no marmora, granīta) var līmēt, ja dabīgā akmens biezums ir vismaz 10 mm.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĪME MOMENT FIX HOOKS 440G