Produkta informācija
| Ražotājs | MOMENT |
|---|---|
| Līmes veids | Komplekti |
| Paredzētais pielietojums | Akmens, Betons, Keramikas, Koka, Metāls, Plastmasas, Spogulis, Stikls, Ģipša, Ķieģeļu |
| Uzglabāšanas temperatūra | 5 - 25 °C |
| Produkta veids | Līme |
| Zīmols | Moment |
| Modelis | FIX Mirrors & Panels |
| Līmes krāsa | Bālgans krās. |
| Svars | 0.44 kg |
| Patēriņš l/m² | 300 |
| Pilnīgi sausa pēc | 24 h |
| Var būt krāsots | Jā |
| Darba temperatūra | 5 - 40 °C |
| Ūdensnoturīgs | Jā |
| Papildus informācija | Spoguļu un plākšņu celtniecības līmes |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Svītrkods | 502512538 |
* Veiciet iepriekšēju pārbaudi, lai noteiktu pareizo līmēšanas metodi, jo ir daudz dažādu virsmu. Līmes saķeri ar polistirola putuplastu (polistirola putuplastu) var ievērojami uzlabot, iepriekš pārklājot virsmu ar atšķaidītu koka līmi. Sajauciet koka līmi attiecībā 1:1 ar ūdeni un uzklājiet uz pamatnes. Pēc pirmā slāņa nožūšanas var līmēt.
** Izmantojiet spoguļus saskaņā ar LST DIN EN 1036-1, jautājiet tehniskos padomus par liela mēroga objektiem.
Lietošanas jomas un īpašības:
- Porainām un neporainām virsmām, iekštelpu un āra darbiem (piemērota arī mitrām virsmām)
- Sākotnējā saķere* 350 kg/m², žūstot nav nepieciešams mehāniski nostiprināt priekšmetus
- Koriģējama dažu minūšu laikā
- Bez šķīdinātājiem – ideāli piemērota arī jutīgām virsmām (piemēram, spoguļiem, polistirola putuplastam, dabīgajam akmenim)
- Bez smaržas – ideāli piemērota arī dzīvojamiem dzīvokļiem/mājām
- Ūdensizturīga
- Viegli un ātri notīrāma no virsmām
- Sacietējušu līmi var pārkrāsot un slīpēt
- Nesaraujas
- Kartuše ir izgatavota no 80% pārstrādātas plastmasas
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĪME MOMENT FIX PVC, MIRRORS 440G