LĪME MONTĀŽ. MOMENT TOTAL FIX PL70 440G
€4,87
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | MOMENT |
|---|---|
| Līmes veids | Komplekti |
| Paredzētais pielietojums | Akmens, Flīzes, Keramikas, Koka, Korķa materiāla, Metāls, Plastmasas, Polistirola, Spogulis, Stikls, Ģipša, Ķieģeļu |
| Uzglabāšanas temperatūra | 10 - 25 °C |
| Produkta veids | Līme |
| Zīmols | Moment |
| Modelis | Fix Extreme Total |
| Līmes krāsa | Balta krās. |
| Svars | 0.44 kg |
| Īpašības | Piemērots lietošanai iekštelpās un ārpus telpām |
| Patēriņš l/m² | 300 |
| Pilnīgi sausa pēc | 24 h |
| Darba temperatūra | 5 - 40 °C |
| Ūdensnoturīgs | Jā |
| Papildus informācija | Iznākums ir atkarīgs no līmējamās/aizpildāmās virsmas laukuma vai tilpuma. |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Svītrkods | 500917222 |
Celtniecības līme - hermētiķis uz polimēru bāzes. Flextec ekskluzīvais polimērs ar patentētu Silan šķērssasaisti nodrošina elastīgu, izturīgu un ūdensdrošu savienojumu. Caurspīdīga. Noturīga pret vibrāciju, lieliska noturība pret UV stariem.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĪME MONTĀŽ. MOMENT TOTAL FIX PL70 440G