Produkta informācija
| Ražotājs | STANLEY |
|---|---|
| Garums | 250 mm |
| Actiņu skaits | 3 |
| Produkta veids | Līmeņrāži |
| Zīmols | Stanley |
| Mērījumu kļūda | 0.5mm/m |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 25 cm. Precizitāte: 0.5 mm/m |
| Svītrkods | 500516083 |
LĪMEŅRĀDIS STANLEY, 250 MM
- Lieta alumīnija korpuss
- Cietā bloka flakons nodrošina precizitāti 0,5 mm/m
- 180 grādu rotējošs flakons leņķu dublēšanai
- Palielināts centrālais cilindrs labākai redzamībai
- Caurules rieva izmantošanai uz noapaļotām virsmām
- Retzemju magnēti maksimālai noturības spējai
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĪMEŅRĀDIS FMAX XTREME 25CM 0-43-609