Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 60 cm |
| Saspiešanas spēks | 30 kg |
| Ar paplašinātāju | Jā |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Spīles |
| Zīmols | Okko |
| Platums | 6 cm |
| Svars | 0.3 kg |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Krāsa: Pelēka |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502234719 |
Okko VG365 ātrās atbrīvošanas skava ir daudzpusīgs un būtisks instruments jebkurai darbnīcai vai DIY projektam. Izstrādāta efektivitātei un vieglai lietošanai, šī skava piedāvā spēcīgu veiktspēju gan materiālu savienošanai, gan to maigi atdalot.
Izgatavota no izturīgas plastmasas un metāla kombinācijas, VG365 skava ir radīta, lai izturētu dažādus uzdevumus. Tās galvenā stieņa garums ir 60 cm un platums – 6 cm, nodrošinot pietiekamu diapazonu dažādiem pielietojumiem, savukārt neticami vieglā konstrukcija, tikai 0,3 kg, nodrošina ērtu lietošanu ilgstošas izmantošanas laikā.
Galvenās iezīmes ietver:
- Iespaidīgs saspiešanas spēks: pielieto līdz 30 kg spiedienu, droši turot sagataves vietā līmēšanai, montāžai vai urbšanai.
- Ātrās atbrīvošanas mehānisms: ļauj veikt ātras, vienas rokas regulēšanas, padarot to viegli novietojamu un nostiprināmu.
- Dubultā funkcionalitāte: tā nav tikai skava, to var viegli pārveidot par izplētēju, ideāli piemērota detaļu atdalīšanai vai rāmju noturēšanai atsevišķi.
- Ergonomisks dizains: tam ir praktisks melns metāla stienis, ko papildina uzkrītoši oranži un melni plastmasas rokturi, izstrādāti ērtam un drošam satvērienam.
Šī Okko VG365 skava ir lieliski piemērota plašam pielietojumam, ieskaitot kokapstrādes projektus, piemēram, līmētu paneļu turēšanu, priekšmetu nostiprināšanu amatniecībā vai pat palīdzību mājas remontā, maigi paplašinot skapju atveres. Katram izstrādājumam ir 24 mēnešu garantija, nodrošinot sirdsmieru jūsu pirkumam.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĪMSPĪLES 103060 600X60