Produkta informācija
| Ražotājs | BESSEY |
|---|---|
| Garums | 30 cm |
| Saspiešanas spēks | 560 kg |
| Ar paplašinātāju | Nē |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Spīles |
| Zīmols | Bessey |
| Platums | 8 cm |
| Materiāls | Koks, Tērauds, Čuguns |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Materiāls: Dzelzs, Tērauds, Koks. Saspiešanas spēks: 560 kg. Vienību skaits: 1 |
| Izcelsmes valsts | Vācija |
| Svītrkods | 502074037 |
Bessey TPN skavas. Nepārspēta klasika. Stabils, rievots vadotnes tērauda profils un izturīga kaļamā čuguna spīle. Ideāli piemērotas visām vietām, kur nepieciešama spēcīga un stingra skavošana.
- Spiediens līdz 560 kg
- Stabils, locīts vadotnes profils
- Ergonomisks koka rokturis
- Aizsargi uz spiediena virsmas
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: LĪMSPĪLES TPN30B8BE 80X300MM 560KG