Produkta informācija
| Ražotājs | FERRA |
|---|---|
| Garums | 3 m |
| Lentas materiāls | Metāls |
| Precizitātes klase | 2 |
| Klasificēts | Centimetri |
| Ar fiksatoriem | Jā |
| Produkta veids | Ruletes |
| Zīmols | Ferra |
| Modelis | FR316 |
| Lentas platums | 16 mm |
| Svars | 0.181 kg |
| Mērogs | 1 mm |
| Ar rokturi | Jā |
| Magnētiskais gals | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502809976 |
Izstrādāts izturībai un precizitātei, šis mērlente apvieno kompaktu, triecienizturīgu dizainu, kas ir ideāli piemērots skarbiem darba apstākļiem. Divpusējais asmens nodrošina gan horizontālu, gan vertikālu mērījumu iespējas, ļaujot precīzi noteikt izmērus no jebkura leņķa.
Lieli, viegli salasāmi cipari un pretatspīduma pārklājums garantē mērījumu veikšanu bez piepūles.
Īpaši spēcīgie magnēti—vieni no labākajiem tirgū—nodrošina drošu fiksāciju tieši tur, kur tas nepieciešams.
Divpusējais āķis nodrošina daudzpusīgu pielietojumu dažādās situācijās.
Praktiskais karabīnes stiprinājums ļauj viegli piekļūt mērlentei arī esot ceļā.
Turklāt mērlente iepakota 100% bez plastmasas un ir sertificēta saskaņā ar ISO14001 standartiem.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: MĒRLENTE FERRA 3MX16MM MAGNĒTISKA