Produkta informācija
| Ražotājs | ELPAR |
|---|---|
| Vadītāja materiāls | Varš |
| Kodola dzīslas (xlpe) | 16 mm² |
| Daudzums iepakojumā | 100 m |
| Kodolu skaits | 1 |
| Produkta veids | Gumijas kabelis |
| Zīmols | Elpar |
| Modelis | H01N2-D |
| Nominālais spriegums | 100 V |
| Vadītāja tips | Ar vairākām stieplēm |
| Izolācijas slāņa materiāls | Neoprēns (gumija) |
| Krāsa | Melna krās. |
| Korpusa materiāls | Polivilhlorīds (PVC) |
| Kabeļa forma | Apļveida |
| Darba temperatūra | -20 - +85 °C |
| Degšanas klase: | Eca |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 501805772 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: METINĀŠANAS KABELIS H01N2-D 16 (100)