Produkta informācija
| Ražotājs | SAKRET |
|---|---|
| Maisījuma tips | Remonta |
| Vielas/maisījuma pielietojums | Apmetuma maisījuma ražošanai, Iekšējā apmetuma darbiem, Ārējā apmetuma darbiem |
| Produkta svars ar iepakojumu | 40 kg |
| Darba temperatūra | +5 - +25 °C |
| Produkta veids | Maisījums |
| Zīmols | Sakret |
| Modelis | ZM |
| Maisījuma un ūdens attiecība | 6,4 l : 40 kg |
| Patēriņš | 16 kg/ m² |
| Lietošanas laiks | 120 min |
| Maisījuma sastāvs | skat. uz iepakojuma |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Svītrkods | 500515473 |
Cementa java iekšējo un ārējo sienu mūrēšanai un apmetuma darbiem. Piemērots iekšdarbiem un āra darbiem, mitrām telpām, tvaiku caurlaidīgs, hidrofobisks, ar augstu mehānisko izturību un noturību pret laikapstākļiem. Var izmantot kā apmetumu, ja nepieciešams cementa java
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Vairāk no Sakret
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: MŪRJAVA SAKRET ZM 40KG