Produkta informācija
| Ražotājs | KREISEL |
|---|---|
| Maisījuma tips | Remonta |
| Vielas/maisījuma pielietojums | Betonēšanas darbiem |
| Produkta svars ar iepakojumu | 40 kg |
| Darba temperatūra | 5 - 25 °C |
| Produkta veids | Sauss mūra maisījums |
| Zīmols | Kreisel |
| Modelis | Zementmortel 129 |
| Maisījuma un ūdens attiecība | skat. uz iepakojuma |
| Patēriņš | 3 kg |
| Maisījuma sastāvs | skat. uz iepakojuma |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Svītrkods | 501875670 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: MŪRJAVA ZEMENTMORTEL129 40KG