Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Materiāls | Galvanizēts tērauds |
| Garums | 100 mm |
| Platums | 40 mm |
| Produkta veids | Montāžas plāksne |
| Zīmols | Haushalt |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Biezums | 2 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Kaste satura iepakošanai | 100 |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 502214095 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: NOSTIP.PLĀKSNE 100 X 40 X 2 MM 100 G.